Uzņēmums ArcticPaper atbalsta bērnu lasīšanu un ziedo Grāmatu startam

Gada nogalē Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība saņēmusi SIA Arctic Paper Baltic States ziedojumu. Uzņēmums ir izvēlējies svētku laikā ziedot 1000 EUR vienam no LNB Atbalsta biedrības labdarības projektiem – „Grāmatu starts“. Tā ir lasīšanas veicināšanas programma Latvijas bibliotēkās 3 un 4 gadus jauniem bērniem un viņu ģimenēm. 

SIA Arctic Paper Baltic States izpilddirektore Ruta Svaža: „Lai mūsu bērni, attālināti mācoties, neattālinātos no rakstītā vārda, Ziemassvētku dāvanām ieplānoto naudu ziedojām Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības bērnu lasīšanas veicināšanas projektam „Grāmatu starts““.

„Grāmatu starts“ var notikt tikai ar ziedotāju un pašvaldību atbalstu, tāpēc Biedrība īpaši novērtē un pateicas par Arctic Paper ziedojumu, kas ļaus projektu turpināt arī nākamajā gadā un iesaistīt tajā jaunus dalībniekus. 

LNB Atbalsta biedrības direktore Karina Pētersone: „Mēs esam aizkustināti par Arctic Paper labo gribu, dāvanu un rūpēm par to, lai augtu gudra Latvijas nākamā paaudze. Tieši tā arī ir „Grāmatu starta“ būtība – tuvināt ģimeni un sniegt bērniem paliekošas prasmes un zināšanas.“

Arctic Paper jau daudzu gadus atbalsta LNB Atbalsta biedrības projektus un ziedo papīru Biedrības izdevumu – grāmatu, bukletu, kalendāru - tapšanai. Tas ļāvis izdot daudzas kultūrvēsturiskas un nākamajām paaudzēm paliekošas grāmatas. 

Biedrība pateicas par skaisto dāvinājumu un katra ziedotāja vārdu iemūžina Lielajā ziedotāju sienā Gaismas pils vestibilā. 

 

Foto - Grāmatu starts Cīravas pagasta bibliotēkā.

Mūsu draugi un sadarbības partneri