Ziedotāju grāmata

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība izveidojusi Ziedotāju grāmatu elektroniskā versijā, kas apkopo to cilvēku vārdus un uzņēmumu nosaukumus, kuri ziedojuši Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrībai un atbalstījuši Latvijas Nacionālo bibliotēku kopš 1998. gada.

Biedrība pateicas visiem ziedotājiem par atbalstu un nesavtību, kas ļauj kopīgi īstenot daudzus labdarības projektus, palīdzot Nacionālajai bibliotēkai un bibliotēkām Latvijas pilsētās un pagastos kļūt saturā un iespējās bagātākām!

Klikšķiniet uz grāmatas, lai atvērtu un lasītu

Dizains: Kirils Kirasirovs, vāka foto: Indriķis Stūrmanis

Ziedotāju grāmatā iemūžināti un lasāmi LNB Atbalsta biedrības ziedotāju vārdi, kuri atbalstījuši LNB, Latvijas bibliotēkas un Biedrības darbu ar vismaz 1.00 EUR (kopš 2015. gada - sākot ar 15.00 EUR) ziedojumu. 

Pateicoties privātiem un uzņēmumu ziedojumiem, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība varējusi īstenot daudzus labdarības projektus un labos darbus. Arī tie apkopoti šajā grāmatā

Ziedotāju vārdi grāmatā atrodami un sakārtoti atbilstoši  iemūžināšanas veidiem: pie Bibliotēkas auditorijām un lasītavām, Lielajā ziedotāju sienā, plāksnēs pie Bibliotēkas plauktiem, galdiem un krēsliem lasītavās un Ziedotāju grāmatā. 

!!! Informācija Ziedotāju grāmatā tiek atjaunota un ziedotāju saraksts papildināts vienu reizi gadā.

 

Atbalsts bibliotēku darbam un attīstībai turpinās. Jūsu ziedojumi ir būtiski, lai tiktu īstenoti nākamie projekti un aktivitātes! Arī turpmāk Gaismas pilī tiks iemūžināts katra ziedotāja vārds. 

Par ziedošanas un iemūžināšanas iespējām vairāk aicinām uzzināt www.gaisma.lvzvanot 67 843 767 vai rakstot epasta vēstuli uz gaisma@gaisma.lv

 

Ziedotāju grāmata PDF formātā lejuplādējama šeit:

Mūsu draugi un sadarbības partneri