Jaunumi

"Iedvesmas bibliotēkā" tapusi āra lasītava Vilzēnos

Limbažu novada Vilzēnu bibliotēka projektā Iedvesmas bibliotēka īstenojusi ideju par āra lasītavu. 13. jūlijā tā svinīgi atklāta un uzņēmusi pirmos apmeklētājus. Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības (Biedrība) projekts Iedvesmas bibliotēka ir iespēja Latvijas bibliotēkām saņemt atbalstu un īstenot idejas par pievilcīgu vidi, mūsdienīgiem arhitektūras un dizaina risinājumiem savās bibliotēkās. 

Tapusi pirmā Iedvesmas bibliotēka

Valkas novada Ērģemes bibliotēkā noslēdzies projekts Iedvesmas bibliotēka un svinīgi atklātas bibliotēkas jaunās telpas. 

Iedvesmas bibliotēka ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības (Biedrība) projekts, kas dod iespēju Latvijas bibliotēkām ar Biedrības atbalstu īstenot idejas par pievilcīgu vidi, mūsdienīgiem arhitektūras un dizaina risinājumiem savās bibliotēkās. 

Latvijas bibliotēkām ziedo grāmatu "Starp dzīvi un basketbolu"

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība saņēmusi jaunu ziedojumu - basketbolista Armanda Šķēles autobiogrāfiju "Starp dzīvi un basketbolu". Grāmatas ziedotājs ir zīmola "371" direktors un grāmatas līdzautors Artūrs Raudziņš. Viena grāmata nonākusi LNB Tautas grāmatu plauktā, bet 150 eksemplāri ir dāvinājums Latvijas bibliotēkām un drīz būs pieejama to lasītājiem.

Pieteikšanās Iedvesmas bibliotēkai 2023

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (Biedrība) izsludina otro pieteikšanos projektam Iedvesmas bibliotēka

Iedrošinām bibliotēkas īstenot sapņus par mūsdienīgu bibliotēku savā novadā! Aicinām pieteikt idejas par pozitīvām pārmaiņām, jauniem arhitektūras un dizaina risinājumiem bibliotēkā un saņemt atbalstu to īstenošanai. 

Bibliotēku pieteikumus gaidīsim līdz 2022. gada 31. augustam.

Lapas

Mūsu draugi un sadarbības partneri