Jaunumi

Iedvesmas bibliotēkā atklāj āra skatuvi Ropažos

Projektā Iedvesmas bibliotēka Ropažu bibliotēka īstenojusi ideju par āra skatuvi. 18. jūlijā tā svinīgi atklāta ar koncertu un muzikālu izrādi bērniem. Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības (Biedrība) projekts Iedvesmas bibliotēka ir atbalsts un iespēja īstenot mūsdienīgas pārmaiņas bibliotēku telpās, arhitektūrā un dizainā.

Aicina uz Iedvesmas bibliotēkas atklāšanu Ropažos

Ropažu bibliotēka un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība sirsnīgi aicina uz projekta Iedvesmas bibliotēka svinīgo pasākumu - Ropažu bibliotēkas āra skatuves atklāšanu

LNB Atbalsta biedrība un LNB piedalījās sarunu festivālā LAMPA

5. un 6. jūlijā festivālā LAMPA, Cēsīs, LNB Atbalsta biedrība un Latvijas Nacionālā bibliotēka organizēja sarunu telti BIBLIOTOPIJA. Divu dienu laikā tajā notik astoņas sarunas un divas radošās darbnīcas. 

MIERAM veltīta izstāde Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Līdz 31. augustam Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) oranžērijā būs skatāma izstāde Miera gars. To veido 26 Japānas grafisko dizaineru radītie plakāti ar vēstījumu par mieru. Pieminot Hirosimas un Nagasaki bombardēšanu un lai uzturētu dzīvu miera ideju, katru gadu top jauns plakāts. 2024. gada plakāts izstādei tiks pievienots 9. augustā. Izstādi Miera gars Eiropā organizē 24-7.museum - sociālo izstāžu platforma, tās norisi Latvijā atbalsta LNB Atbalsta biedrība un Latvijas Nacionālā bibliotēka. (Foto: Kristians Luhaers)

Lapas

Mūsu draugi un sadarbības partneri