THE GLASS MOUNTAIN

Par triloģiju

„The Glass Mountain“ ir skaists un mūsdienīgs izdevums - triloģija angļu valodā, kas pasaulei dāvina latviešu literatūras dārgumu – Raiņa lugu „Zelta zirgs“. Drosmīgu, simbolisku un pārlaicīgu darbu.

Savā ziņā grāmata ir par Latviju. Lugu papildina grāmata par Latvijas vēsturi un grāmata par Gaismas pili, savijot kopā vēsturi un nākotni, stāstot par to, no kurienes nākam un uz kurieni ejam. Tas ir veltījums ārpus Latvijas augušajai latviešu jaunajai paaudzei, palīdzot saglabāt saikni un saistīt savu izcelsmi ar vecāku dzimteni. 

„The Glass Mountain“ veidojuši: tulkotājs Vilis Inde, mākslinieks Miķelis Fišers, redaktore Karina Pētersone, literārā redaktore Kaija Straumanis, publicists Tom Jacobs un grāmatu dizaina māksliniece Anna Aizsilniece.

Klajā nāca 2016. gada decembrī. Saņēmusi balvu grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele 2016" kategorijā Uzziņu literatūra. 

"The Glass Mountain" var iegādāties bibliotēkas veikalā "Draugu telpa" Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāvā un Draugu telpas e-veikalā: https://ej.uz/rdeq

E-grāmatas formātā  "The Glass Mountain" pieejama amazon.com

 

Ziedotāji un atbalstītāji:

Atbalstītāji: Valērijs Belokoņs personīgi un AS Baltic International Bank, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Amerikas Latviešu apvienības Kultūras fonds, Sabiedrība Tilde, Rīgas dome, PBLA Kultūras fonds, Modris un Valija Galenieks, Irīna Pīgozne, Undīne Būde, Maija Veinberga Hinkle, SIA Advertising Communications

1
2
3

Mūsu draugi un sadarbības partneri