Ielūkojies LNB veikalā Draugu telpa!

Draugu telpa ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) veikals.To veido LNB Atbalsta biedrība sadarbībā ar bibliotēku.

Draugu telpa piedāvā bibliotēkas suvenīrus, dāvanas, grāmatas, dizaina lietas un aicina uz pasākumiem. Atklātnes, rakstāmlietas, plakāti, krūzes, dāvanu komplekti u.c. suvenīri tapuši, iedvesmojoties no Gaismas pils simboliskās arhitektūras un īpašām vērtībām bibliotēkas krājumā. Izveidotas arī tematiskās suvenīru kolekcijas – Plakāti, Putni, Retumi, Stikla kalns un Gaismas pils. Bibliotēkas veikalā pieejami visi LNB un LNB Atbalsta biedrības izdevumi – grāmatas, zinātniskie raksti, enciklopēdija u. c. Lielākā daļa izdevumu nopērkami tikai Draugu telpā.

Iepērkoties bibliotēkas veikalā vai e-veikalā, Jūs iegūstat ne tikai īpašas piemiņas lietas ar stāstu par bibliotēku, katrs pirkums ir atbalsts LNB un LNB Atbalsta biedrības labdarības projektiem.

Draugu telpas darba laiks vasarā:
P. 10.00–15.00
O. 10.00–17.00
T. 12.00–18.00
C. 10.00–17.00
P. 12.00–18.00
S. 11.00–17.00 (no 22. jūlija līdz 26. augustam slēgts)
Sv. slēgts 

Apciemojiet Draugu telpu klātienē Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāvā vai iepērcieties eveikals.lnb.lv. E-veikalā veiktos pirkumus var saņemt Draugu telpā vai ar Omnivas starpniecību. Sazinoties ar Draugu telpas komandu draugutelpa@gaisma.lv, pasūtījumus var veikt arī uz ārzemēm.

Mūsu draugi un sadarbības partneri