Jaunumi

Aicina ziedot “Grāmatu startam”

Bērnu lasīšanas veicināšanas programmai Grāmatu starts iespējams ziedot labdarības portālā www.ziedot.lv

"Iedvesmas bibliotēka" gaida bibliotekāru idejas

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (Biedrība) uzsāk jaunu projektu Iedvesmas bibliotēka un aicina Latvijas bibliotēkas pieteikt savas idejas. Biedrības mērķis ir atbalstīt bibliotēkas ceļā uz pozitīvām pārmaiņām un iedrošināt pilnveidot bibliotēku vidi un pakalpojumus. Projektā var pieteikties ikviena bibliotēka, kas vēlas un ir gatava realizēt jaunas un iedvesmojošas idejas.

Bibliotēkām dāvina grāmatu "Nepārbraukušie. Viļa un Valentīnas Vītolu dzīvesstāsts"

Ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrības starpniecību Vilis Vītols dāvina bibliotēkām grāmatu "Nepārbraukušie. Viļa un Valentīnas Vītolu dzīvesstāsts".

800 grāmatas eksemplāri nonāks visās Latvijas publiskajās bibliotēkās un būs pieejami lasītājiem. Vilis Vītols ir uzņēmējs, "Vītolu fonda" un Likteņdārza īstenotāja - "Kokneses fonda" dibinātājs, kā arī ilggadējs LNB Atbalsta biedrības biedrs.

Par "Iedvesmas bibliotēku" varēs uzzināt Bibliotēku ideju tirgū

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) aicina uz Latvijas Bibliotēku festivālu, kurš notiks 14. un 15. aprīlī tiešsaistē – platformā “Zoom”. Jau otro gadu gadskārtējie bibliotekāru svētki notiks attālināti. Festivāla otro dienu jeb Bibliotēku ideju tirgu atklās LNB Atbalsta biedrības direktore un stāstīs par Biedrības jaunāko projektu Iedvesmas bibliotēka

Gan festivāla, gan tam sekojošās Bibliotēku nedēļas tēma ir Darīt neticamo!.

Lapas

Mūsu draugi un sadarbības partneri