Bibliotēkas suvenīri un izdevumi tagad arī e-veikalā

Paplašinājušās iespējas iegādāties Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) suvenīrus un izdevumus – bibliotēkas veikals Draugu telpa tagad piedāvā iepirkties arī e-veikalā. Aicinām ielūkoties: http://eveikals.lnb.lv

Draugu telpas e-veikalā nopērkami Latvijas Nacionālās bibliotēkas suvenīri – atklātnes, rakstāmlietas, plakāti, krūzes, dāvanu komplekti u.c. Suvenīri tapuši, iedvesmojoties no Gaismas pils simboliskās arhitektūras un īpašām vērtībām un retumiem bibliotēkas krājumā. Izveidotas arī tematiskās suvenīru kolekcijas – Plakāti, Putni, RetumiStikla kalns un Gaismas pils. Bibliotēkas veikalā pieejami arī visi LNB un LNB Atbalsta biedrības izdevumi – grāmatas, zinātniskie raksti, enciklopēdija u.c. Lielākā daļa izdevumu nopērkami tikai Draugu telpā.

E-veikalā veiktos pirkumus varēs saņemt LNB veikalā Draugu telpa vai ar Omnivas starpniecību. Sazinoties ar Draugu telpas komandu, pasūtījumus var veikt arī uz ārzemēm.

Aicinām apciemot Draugu telpu arī klātienē Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāvā! 

Iepērkoties bibliotēkas veikalā vai e-veikalā, Jūs iegūstat ne tikai īpašas piemiņas lietas ar stāstu par bibliotēku, katrs pirkums ir atbalsts LNB un LNB Atbalsta biedrības labdarības projektiem.  

LNB veikalu un e-veikalu Draugu telpu izveidojusi LNB Atbalsta biedrība sadarbībā ar bibliotēku. 

 

LNB veikala Draugu telpa kontakti

Draugu telpa klātienē: Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3, 1. stāvā

Draugu telpas e-veikals: http://eveikals.lnb.lv.

E-pasts: draugutelpa@gaisma.lv

Telefons: 26565471

Instagram

Facebook

 

Mūsu draugi un sadarbības partneri