Aizritējusi LNB Atbalsta biedrības biedru kopsapulce

Reizi gadā LNB Atbalsta biedrība organizē ikgadējo biedru kopsapulci, lai informētu par biedrības rezultātiem un plānotajām darbībām.

LNB Atbalsta biedrības direktore Karina Pētersone klātesošos biedrus informēja par biroja darbu 2017. gadā – projektiem, kas realizēti Latvijas Nacionālās bibliotēkas un citu Latvijas bibliotēku darbībai un attīstībai. Savukārt biedrības priekšsēdētāja Undīne Būde stāstīja par biedrības valdes darbību un finanšu pārskatu 2017. gadā. Tika apstiprināti arī 2018. gada darbības virzieni.

Šogad biedrība svin jau 20. darbības gadu. Kā atzina Undīne Būde, biedrība to vēlas atzīmēt īpašāk – realizējot LNB bērnu literatūras centra attīstībai nozīmīgu projektu “7 debesis bērniem” un dāvājot sabiedrībai ceļojošo izstādi “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”.

Kopsapulces nobeigumā tika ievēlēti valdes locekļi. Taču pēc tam Latvijas Nacionālās bibliotēkas izpilddirektore Dzintra Mukāne un korporatīvās komunikācijas vadītāja Anna Muhka stāstīja par bibliotēkas rezultātiem un plānotajām darbībām.

Paldies biedrības biedriem par atsaucību un atbalstu!

 

Vairāk foto LNB Atbalsta biedrības Facebook lapā

1
2
3
4
5
6
7

Mūsu draugi un sadarbības partneri