LNB Lasītava bērniem

LNB Atbalsta biedrība un LNB sadarbībā ar Latvijas arhitektu biroju "Gaiss", mākslinieci Rūtu Briedi, uzņēmumu "Latvijas finieris" īsteno Nacionālās bibliotēkas Lasītavas bērniem pilnveides projektu.

LNB audzis jauno lasītāju skaits, daudzveidīgāks kļuvis bibliotēkas piedāvājums jaunajai paaudzei, kā arī nepārtraukti un strauji turpina mainīties mūsdienu bērnu un jauniešu vajadzības un intereses, tāpēc radīta iniciatīva funkcionāli un vizuāli pilnveidot LNB Lasītavu bērniem. Iedvesmojoties no ārvalstu labākajiem piemēriem, ņemot vērā bērnu intereses un saglabājot esošos veiksmīgos interjera risinājumus, lasītava tiek veidota par vizuāli mūsdienīgu, aicinošu, viegli transformējamu telpu ar zonējumu dažāda vecuma bērniem un daudzveidīgai pasākumu programmai.

Projekta īstenotāji apņēmušies vidi bērniem Nacionālajā bibliotēkā veidot pievilcīgu, mūsdienīgu un atvērtu, tādu, kas sniedz unikālu lasīšanas pieredzi un piedāvā iespēju attīstīties.

!!! Lasītavas pilnveides darbi uzsākti 2019. gada jūnijā, tā atkal būs pieejama vasaras vidū, bet lasītavas oficiālā atklāšana notiks 31. augustā.

 

Projekts top, pateicoties LNB Atbalsta biedrības ziedotāju līdzekļiem.

Ziedotāji un atbalstītāji:

Imants Kīns, AS Latvijas Finieris, Valters Nollendorfs 

1
2
3

Mūsu draugi un sadarbības partneri