Jaunumi

Atvadīšanās no Alfona Kalna

Ceturtdien, 19. jūlijā, plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Draugu telpā notiks Alfonam Kalnam veltīts piemiņas brīdis.

Ceturtdien Toronto Svētā Jāņa baznīcā mūžībā tiks izvadīts Alfons Kalns. Vienlaicīgi Rīgā, LNB, notiks Alfona Kalna piemiņas brīdis, no kura sūtīsim veltījumus uz Kanādu.

Saņemts ziedojums no Ineses Paklones

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība saņēmusi skaistu dāvinājumu Latvijas reģionu un novadu bibliotēkām no autores un ziedotājas Ineses Paklones: Ineses Paklones grāmatu bērniem “Okeāns un tuksnesis” (150 eksemplārus) un Mihaela de Koka un Kristīnes Ārstenas grāmatu “Kā vecmamma vislaik samazinājās” (150 eksemplārus), kuru no nīderlandiešu valodas tulkojusi Inese Paklone. Ar LNB Brīvpieejas apmaiņas krājuma starpniecību LNB Atbalsta biedrība grāmatu 300 eksemplārus dāvina Latvijas reģionu un novadu bibliotēkām. 

Aicina atsaukties plakātu autoru mantiniekus

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība lūdz atsaukties plakātu autoru mantiniekus, lai saņemtu piekrišanu darbu izmantošanai LNB suvenīru veikala plakātu un pastkaršu kolekcijā. Ja jums ir zināmi zemāk minēto autoru mantinieku kontakti, lūdzu, sazinieties ar mums līdz šī gada 15. jūnijam, rakstot uz e-pastu gaisma@gaisma.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26565471!

1. Vilis Krūmiņš. VI dziesmu svētku plakāts, 1926. gads.

Draugu Telpai aprit gads

24. aprīlī LNB Atbalsta biedrības DRAUGU TELPAI aprit viens gads. Esam priecīgi un lepni, ka Draugu Telpa mājo Gaismas pilī – zināšanu templī, ko apbrīnojam ne tikai vietējā mērogā, bet ir atzinīgi novērtēta arī starptautiski.

Lapas

Mūsu draugi un sadarbības partneri