Jaunumi

Aicina ziedot datorus Latvijas bibliotēkām

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības (Biedrība) aicinājumam ziedot datorus Latvijas bibliotēkām atsaucies tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet un ziedojis 30 datorus. Datori līdz šim lietoti uzņēmumā un tagad ar Biedrības starpniecību nonāks Limbažu novada bibliotēkās, kas lūdza palīdzēt atjaunot novecojušo datorparku ar mūsdienīgiem un lasītāju vajadzībām atbilstošiem datoriem. Uzņēmums Tet regulāri maina IT aprīkojumu, tāpēc datori ir labā tehniskā stāvoklī un piemēroti lietošanai bibliotēkās. 

Foto: Ansis Starks

Tapušas starptautiskas publikācijas par pilnveidoto Latvijas Nacionālās bibliotēkas bērnu lasītavu

Šogad par Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) pilnveidoto Bērnu literatūras centra lasītavu rakstījuši un projektu atzinīgi novērtējuši tādi arhitektūras pasaulē zināmi mediji kā starptautiskais žurnāls BOB un viena no vadošajām dizaina lapām pasaulē Designboom.com.

Priecīgus svētkus!

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība novēl gaišumu un sirdsmieru Ziemassvētkos!

Vecgada vakarā aicinām prast ieraudzīt visu labo un priecīgo, kas noticis šogad, un uzsaukt tostu par veselīgu, dzirkstošu un skaistiem notikumiem bagātu Jauno gadu!

Apsveikuma kartīte - no 2021. gada galda kalendāra komplekta "Priekšzīmīga kukņa", kuru iedvesmojis 1905. gada izdevums no Latvijas Nacionālās bibliotēkas krājuma - Mara Korta "Praktiska pavāru grāmata".

 

Uzņēmums ArcticPaper atbalsta bērnu lasīšanu un ziedo Grāmatu startam

Gada nogalē Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība saņēmusi SIA Arctic Paper Baltic States ziedojumu. Uzņēmums ir izvēlējies svētku laikā ziedot 1000 EUR vienam no LNB Atbalsta biedrības labdarības projektiem – „Grāmatu starts“. Tā ir lasīšanas veicināšanas programma Latvijas bibliotēkās 3 un 4 gadus jauniem bērniem un viņu ģimenēm. 

Lapas

Mūsu draugi un sadarbības partneri