Draugu Telpai aprit gads

24. aprīlī LNB Atbalsta biedrības DRAUGU TELPAI aprit viens gads. Esam priecīgi un lepni, ka Draugu Telpa mājo Gaismas pilī – zināšanu templī, ko apbrīnojam ne tikai vietējā mērogā, bet ir atzinīgi novērtēta arī starptautiski.

Draugu telpā ir notikuši neskaitāmi un ļoti īpaši pasākumi un DRAUGU TIKŠANĀS, kur aicināts un gaidīts ir ikviens bibliotēkas apmeklētājs un viesis. Tā ir vieta, kur iespējams iegādāties grāmatas, dizaina lietas un suvenīrus - īpašas piemiņas veltes, kas radītas, lai stāstītu par Latvijas Nacionālo bibliotēku, tās simbolisko arhitektūru, saturu un notikumiem. Ikviens, kurš gada laikā ir iepircies Draugu telpā, ir ATBALSTĪJIS Latvijas Nacionālo bibliotēku un Biedrības labdarības ieceres. PALDIES Jums par to!

Paldies Latvijas Pastam, kuru pastkaste ir izvietota Draugu telpā, lai ar tā starpniecību viesiem būtu iespēja nosūtītu pastkartes un vēstules kā jauku pārsteigumu SAVIEM DRAUGIEM. Paldies arī Latvijas valsts simtgades informācijas centram, kas atrodas Draugu Telpā un ir kļuvuši par MŪSU DRAUGIEM un atbalstītājiem! Paldies visiem, kas viesojas Draugu Telpā un atbalsta to!

Aicinām pievienoties Draugu Telpas DRAUGU lokam un kļūt par tās sekotāju Facebook lapā.

Mūsu draugi un sadarbības partneri